Međužupanijsko natjecanje u disciplini Poduzetništvo

Naša škola bila je domaćin Međužupanijskog natjecanja WorldSkills Croatia 2021, izlučnog natjecanja u disciplini Poduzetništvo, koje je održano 20. travnja 2021. Specifičnost ovog natjecanja je da je prvi put ova razina provedena online putem platforme MS Teams, što je bio dodatni izazov za nas kao školu koja organizira i koordinira događajem na razini triju županija.

U natjecanju je sudjelovalo 6 škola: Ekonomska i upravna škola, Split – domaćin; Komercijalno-trgovačka škola, Split; Ekonomska škola Šibenik; Srednja škola Biograd na Moru; Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar i Srednja škola Ivana Lucića – Trogir.

Posebno zahvaljujemo predsjednici Organizacijskog povjerenstva – ravnateljici N. Bartulin i predsjednici Prosudbenog povjerenstva – nastavnici S. Mikulić, koje su odlično orkestrirale složenim događajem.

Ponosni smo na učenike koji su osvojili 1. mjesto: D. Sinovčić i J. Pekas (4. E) iz Ekonomske i upravne škole, Split i čestitamo njihovom mentoru – nastavniku I. Režiću te im želimo i dalje ovako visoku razinu uspjeha na Državnom natjecanju WSC u Zagrebu u svibnju 2021., gdje su plasman ostvarila četiri izvrsna tima po dvoje učenika iz cijele Hrvatske.

Ekonomska i upravna škola, Split ima predstavnike na Državnom natjecanju među natjecateljima i u Državnom povjerenstvu – čestitamo!

objavio: Neda Bartulin   datum: 22. 4. 2021.

« Ožujak 2024 »