Dan otvorenih vrata Hrvatskog vojnog učilišta "Dr. Franjo Tuđman"

Ovim putem želimo Vas informirati da će se Dan otvorenih vrata Hrvatskog vojnog učilišta "Dr. Franjo Tuđman" održati u subotu, 11. veljače 2023., u vremenu od 10,00 do 14,00 sati u vojarni „Admiral flote Sveto Letica – Barba“ u Splitu, gdje će posjetitelji imati prilike saznati osnovne informacije o preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijskim programima za potrebe Oružanih snaga, uvjetima i načinu upisa na studij, kadetskim pravima i obvezama, vojnoj obuci te provjerama za upis.

Predviđen je obilazak objekata u vojarni, brodova Hrvatske ratne mornarice, sportskih terena, smještajnih kapaciteta kadeta, te razgledavanje vojnog naoružanja i opreme. Posjetitelji će imati priliku za razgovor s djelatnicima Hrvatskog vojnog učilišta te kadetima kako bi dobili sve relevantne informacije.

Ljubazno vas molimo da informirate Vaše učenike o navedenom događanju te da ih potaknete da u slobodno vrijeme, samostalno ili u pratnji profesora, učitelja ili roditelja posjete Dan otvorenih vrata gdje se mogu informirati o karijeri u Hrvatskoj vojsci.

Prijaviti se možete najkasniije do 10. veljače 2023. do 10,00 sati putem obrasca: Obrazac za prijavu "Dan otvorenih vrata HVU Dr. Franjo Tuđman".

Molimo sve prijavljene posjetitelje da dođu do vojarne „Admiral flote Sveto Letica – Barba“ u Lori najkasnije do 09,45 sati te sa sobom ponesu identifikacijski dokument.  Za sve posjetitelje koji dolaze osobnim vozilom osigurano je parkiralište.

Sve informacije u vezi s Danom otvorenih vrata mogu se dobiti na telefon: 021 353 506.

objavio: Suzana Mikulić   datum: 4. 2. 2023.

« Svibanj 2024 »