ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO “OCTOPUS”

ŠKOLSKO ŠPORTSKO DRUŠTVO „OCTOPUS“

2011./2012.

ŠKOLSKA NATJECANJA

Učenici naše škole svake godine sudjeluju na raznim sportskim natjecanjima u organizaciji Saveza školskih sportskih društava Grada Splita, nakon čega se najuspješnije ekipe plasiraju na županijska, međužupanijska i državna prvenstva.

Do zaključenja našeg lista održana su gradska natjecanja i dio županijskih, pa vam zbog toga nismo mogli predstaviti potpune podatke o rezultatima naših ekipa koje su se plasirale na regionalna i nacionalna školska prvenstva.

I ove školske godine sudjelovali smo na natjecanjima iz nogometa, košarke, rukometa, odbojke, stolnog tenisa, badmintona, atletike i krosa, te na Marjanskoj štafeti. Učenici u dresu ŠŠD-a „Octopus“ nastupili su u svim sportovima i tako uspješno predstavljali školu u vrlo brojnoj i kvalitetnoj konkurenciji. Zbog toga se želimo zahvaliti i razrednicima, te predmetnim profesorima što su imali razumijevanja za sportski angažman naših učenika, kao i profesorima TZK koji su vodili učenike do uspjeha na natjecanjima.

KOŠARKA:::UČENICE

Jelena Vrdoljak 4.j, Nikolina Bašić 4.j, Mariana Borozan 4.g, Marinela Kristina Piplica 3.i, Marina Caktaš 3.e, Katarina Matić 1.f, Dora Boban 3.b, Vesna Šimić 3.b, Ivana Luetić 3.b, Ana Katić 1.b, Josipa Katić 1.b i Antonija Bikić 1.f ::: voditeljica: Romana Osibov, prof.

Gradsko natjecanje – 3. mjesto

KROS:::UČENICE

Marina Usanović 4.c, Marija Garmaz 3.h, Ana Sirić 3.h, Tea Mikelić 3.d, Ana Bašić 3.d, Ana Glavinović 2.i, Dora Boban 3.b, Nadana Gavranić-Jakas 4.d, Petra Mindoljević 2.d, Antea Zekanović 2.h, Ela Milić 1.i, Lucija Pirić 1.i, Marija Ljubičić 1.h, Iva Vučko 1.e i Paula Jurišić 1.e ::: voditeljica: Romana Osibov, prof.

Gradsko natjecanje – 1. – 2. raz. – 2. mjesto

3. – 4. raz. – 2. mjesto

KROS:::UČENICI

1. i 2. razredi: Bruno Kalaš 1.b, Kristijan Ževrnja 1.b, Josip Vidaković 1.d, Branimir Šiško 1.d, Josip Miloš 2.g, Dario Perišić 2.g i Marin Periša 2.i

3. i 4. razredi: Petar Boban 4.h, Ante Jurić 4.d, Mate Balić 4.e, Frane Barač 3.b, Antonio Dražić 4.e i Borna Očašić 2. ::: voditelj: Enko Buljubašić, prof.

Gradsko natjecanje – 1. – 2. raz. – 1. mjesto

3. – 4. raz. – 1. mjesto

Županijsko natjecanje – 1. mjesto

BADMINTON:::UČENICE

Dora Boban 3.b, Ana Glavinović 2.i, te Nadana Gavranić-Jakas 4.d ::: voditeljica: Romana Osibov, prof.

Županijsko natjecanje – 1. mjesto

Poluzavršno natjecanje – 3. mjesto

BADMINTON:::UČENICI

Grgo Parač 2.f, Luka Mladineo 2.e, Vedran Barač 1.b i Bruno Kalaš 1.b ::: voditelj: Enko Buljubašić, prof.

Županijsko natjecanje – 2. mjesto

ODBOJKA:::UČENICE

Ana Glavinović 2.i, Antea Zekanović 2.h, Petra Brajković 2.i, Gabrijela Diminić 2., Dora Boban 3.b, Nikolina Bašić 4.j, Nadana Gavranić-Jakas 4.d, Marina Luketić 1.j, Zrinka Delin 1.j i Natalija Bogdanović 3.b ::: voditeljica: Romana Osibov, prof.

Gradsko natjecanje – 5. mjesto

ODBOJKA:::UČENICI

Frane Bego 4.f, Hrvoje Anđelić 3.j, Ante Bobetić 3.b, Josip Topić 3.b, Lelas 3.f i Berić 3.f ::: voditelj: Špiro Osibov, prof.

Gradsko natjecanje – 4. mjesto

RUKOMET:::UČENICE

Nikolina Bašić 4.j, Mariana Borozan 4.g, Antonija Jerković 4.f, Tina Delić 4.d, Mladena Delić 3.a, Tamara Slišković 3.d, Mirta Milatić 2.a, Maja Boko 2.d, Petra Brajković 2.i, Gabrijela Gudelj 1.i, Marija Ljubičić 1.h, Ana Ljulj 1.h, Ilijana Vickov 1.h i Antonija Bikić 1.f ::: voditeljica: Marina Zubčić, prof.

Županijsko natjecanje –  mjesto

RUKOMET:::UČENICI

Mirko Nikolić 2.a, Kristijan Katić 2.b, Ivo Perić 2.b, Josip Miloš 2.g, Paul Žuvić 2.g, Ante Batalić 1.a, Teo Ćosić 1.b, Tomislav Maretić 1.c, Branimir Šiško 1.d, Josip Vidaković 1.d, Ante Čelan 1.c, Ivan Rudež 1.h, Borna Očašić 2.c i Mario Zebić 2.g. ::: voditelji: Enko Buljubašić, prof.

Gradsko natjecanje – 5. mjesto

ATLETIKA:::UČENICE

Nadana Gavranić-Jakas 4.d, Marina Usanović 4.c, Karla Koprčina 4.b, Tamara Slišković 3.d, Dora Boban 3.b, Ana Bašić 3.d, Silvija Dvornik 3.i, Mladena Delić 3.a, Mia Jovanović 2.a, Petra Mindoljević 2.d, Petra Jakeljić 2.g i Maja Boko 2.d ::: voditelj: Špiro Osibov, prof.

Gradsko natjecanje – 2. mjesto

ATLETIKA:::UČENICI

Karlo Brničević 2.b, Ivan Vrlić 2.b, Josip Miloš 2.g, Tomislav Maretić 1.c, Mate Balić 4.e, Antonio Dražić 4.e, Bruno Kalaš 1.d, Goran Smodlaka 4.d, Borna Očašić 2.c, Hrvoje Rogošić 4.f, Toni Miliša 4.f, Stjepan Kujundžić 4.f, Ante Crnogorac 4.a, Mislav Mladinić 4.d, Frane Barač 4.d i Ivo Perić 2.b  ::: voditelj: Enko Buljubašić, prof.

Županijsko natjecanje –

Priredila: Marina Zubčić, prof. TZK