Obraćanje učenicima

Dragi učenici,

neveselo je ovih dana bez vas  u tihoj  školi.

Nalazimo se svi skupa u jednoj životnoj situaciji koja nas primorava ponašati se prema određenim pravilima: moramo ostati u svojim kućama i ukinute su nam neke slobode.  Ali,  tako je zbog preventivnih razloga  i zato se moramo prilagoditi pravilima.   Nikome u ovome svemu nije lako: ni vašim roditeljima, ni vašim nastavnicima, a ni vama.  Ipak, kako bismo se što prije vratili u uobičajeni životni tijek, pokušajmo  dati najbolje od sebe!

Ja vas molim da pratite nastavne sadržaje i da prionete učenju  jer sve što radite - radite za sebe.  Svi vi, vjerujem,  dijelite slične želje:  biti pametniji, uspješniji, sretniji…  Da biste to ostvarili,  potrebno je učiti,  makar to bilo na ovaj način, na daljinu,  jedini sad moguć.

O vama ovisi koliko ćete ulagati u sebe i u svoje znanje i koliko ćete profitirati znanjem u ovoj situaciji, koliko ćete se zrelo ponašati kako bi se sve uloženo jednog dana isplatilo.  Jer,  tako to ide.

Nemojte tratiti dane bivajući  dobar dio dana na društvenim mrežama i ne znajući što sa sobom.  (Isprika onima koji nisu u tome!)

Neslućene mogućnosti i ogromni potencijali leže  u vama . Iskoristite ih!  Učite!

Želim vam da budete žedni pravog znanja i da ne posustajete na putu usvajanja novih spoznaja!   Jedino ćete tako biti jači kao ljudi jer, ne zaboravite, 'učenje je blago koje vlasnika prati gdje god da krene'!

Nadam se što skorijem  susretu s vama  u Vukovarskoj 37!  Do tada,  pazite na sebe, ostanite kod kuće!!! I učite!

P. S. Ne zaboravite ni tjelovježbu!

Lijep pozdrav,

Neda Bartulin, prof.

objavio: Suzana Mikulić   datum: 1. 4. 2020.

« Ožujak 2024 »