Poziv na sudjelovanje - Australski virtualni izazov

Veleposlanstvo Australije organizira obrazovni i zabavni izazov za sve učenike srednjih škola u Hrvatskoj pod nazivom “AUSTRALSKI VIRTUALNI IZAZOV”.

INFO>

• Sudjelovat može najviše tri (3) tima iz jedne škole. U jednom timu može biti od minimalno tri (3) do najviše deset (10) učenika.
  • Prijave na izazov se moraju poslati do najkasnije 20.studenog veleposlanstvu na email: facebook.croatia@dfat.gov.au
  • Izazov će trajati dva tjedna, počevši 26. studenog, a pobjednički tim će biti objavljen 18.prosinca.
  • Australski virtualni izazov organizira Veleposlanstvo Australije na engleskom jeziku
  • Nije nužno da se tim sastoji od učenika iz istih razreda
  • Izazov je namijenjen svim vrstama srednjih škola (strukovne, gimnazije, privatne itd).

IZAZOV>

• Prijavljeni timovi će dobiti prvi izazov na email 26.studenog.
  • Odgovor na izazov moraju poslati na email veleposlanstva do datuma navedenog u izazovu.
  • Odgovor na ključno pitanje izazova se mora poslati u QR formatu.
  • Izazovi uključuju istraživanje na internetu o australskim gradovima, povijesti, kulturi, geografiji i drugim prigodnim temama.
  • Izazovi također uključuju odgovaranje na zagonetke (rimove), a sve vezano za Australiju.
  •  Svakih par dana ce dobiti novi izazov, sveukupno pet (5) zadataka.
  •  Ocijenivat ce se tocni odgovori, ispravnost, odgovaranje u zadanom vremenu, na bonus pitanja te preciznost odgovora.
  • U slučaju neriješenog prvog mjesta, timovi sa istim zbroj bodova u vodstvu, će dobiti dodatni izazov.
  • Cijeli izazov je na engleskom jeziku.
  • Timovi se mogu organizirati virtualno tako da je pogodno za one koji prate školu od doma.

NAGRADE>

Prva tri tima će biti nagrađena sa različitim poklonima iz Australije. Svaka škola koju top tri tima pohađaju će biti nagrađena australskom mobilnom učilicom (paket sa nekolicinom australskih knjiga i drugim stvarima za školsku knjižnicu). Glavna atrakcija: pobjednički tim će postati posvojitelj australskih klokana u zoološkom vrtu Grada Zagreba u 2021.godini.

Detaljne informacije se nalaze na https://croatia.embassy.gov.au a za sva pitanja javite se na facebook.croatia@dfat.gov.au

objavio: Suzana Mikulić   datum: 11. 11. 2020.